top of page

O NÁS

Dezinfekce_2.jpg

​​Nabízíme profesionálně provedené služby v oblasti speciální ochranné dezinfekce a deratizace, a to nejen v potravinářských a zemědělských provozech, ale i ve veřejném a soukromém sektoru.

K likvidaci obtížného hmyzu, hubení hlodavců a škodlivých mikroorganismů využíváme nejmodernější technologie a zároveň ekologické postupy, které jsou v souladu s platnou legislativou i doporučeními odborných společností.

 

Všechny naše činnosti jsou certifikovány v rámci ISO 9001:2016, jsme členy odborné společnosti Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace České republiky (Sdružení DDD i členy evropské profesní organizace sdružující subjekty zabývající se službami speciální ochranné DDD s názvem CEPA / Confederation of European Pest Management Associations.

BNG DDD je společnost s dlouholetou tradicí, která na českém a slovenském trhu funguje již celé čtvrt století, tj. 25 let! Jsme součástí skupiny BNG Group (do 30. 4. 2019 jsme působili pod názvem Agentura-Terno, s.r.o.). Našim klientům poskytujeme již od roku 1994 vysoce profesionální služby v oboru deratizace, dezinfekce a dezinsekce (DDD).

Naše služby nabízíme po celém území Česka s možným přesahem i na území Slovenska.

bottom of page